Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Leźno

Leźno, pomorskie

  • 799 000 zł
  • 161,61 m²
  • 4 944 zł/m²

Zdjęcie

Marta Klimek

Skontaktuj się

Dom Leźno

Leźno, pomorskie

zaktualizowane:
6 maja 2026

799 000 zł

161,61 m²

4 944 zł/m²

Dom Leźno

Zaktualizowane: 6 maja 2026

799 000 zł 161,61 m² 4 944 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
437 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

437 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 799 000 zł (4 944 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Leźno)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 161,61 m² (118,57 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (4 sypialnie), 1 łazienka; stan: deweloperski (dom pod klucz)
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2026
  •   technika budowy: inna; materiał budowy: gazobeton; pokrycie dachu: dachówka
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 437 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, szambo; ogrzewanie: gazowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: alarm, drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Dominium Nieruchomości, zaktualizowane: 06.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 446085

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dwie połówki bliźniaka (budynek jednorodzinny dwulokalowy) w miejscowości Leźno, w pobliżu Żukowa i Gdańska.

Inwestycja realizowana jest w oparciu o umowę deweloperską, co oznacza pełne bezpieczeństwo środków kupującego oraz rozliczenie w transzach zgodnie z postępem prac.
Dodatkowym atutem jest brak podatku PCC (2% wartości nieruchomości). (...)

Agent

Marta Klimek

606 306...

606 306 889

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości