Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Ogłoszenie archiwalne

Dom Leźno

Leźno, pomorskie

  • 832 000 zł
  • 96 m²
  • 8 666,67 zł/m²

Dom Leźno

Leźno, pomorskie

zaktualizowane:
27 czerwca 2024

832 000 zł

96 m²

8 666,67 zł/m²

Dom Leźno

Zaktualizowane: 27 czerwca 2024

832 000 zł 96 m² 8 666,67 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
621 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2024

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

621 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2024

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 832 000 zł (8 666,67 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Leźno)
  • Charakterystyka domu 96 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: deweloperski
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2024
  • Działka: 621 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Kuchnia: oddzielna, aneks kuchenny
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: własne
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: Alians Deweloper, zaktualizowane: 27.06.2024
  •   numer ogłoszenia: DS-29266

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'Maciek Z242_301' z ceną: 532 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie - do wyboru jest pompa ciepła 7kW lub instalacja fotowoltaiczna. Można również zamówić samą budowę domu na swojej działce. (...)

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość